MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11609089
nr 1160 9089
Stolar
6 st, Albin Johansson, Hyssna, 1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:22:16
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr